DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

80 let klubu

Facebook

Fotografie ze schůze: Zde                   

Fotografie ze zápasů: Zde

Videa: Zde

 

                Dne 17.6.2012  proběhly oslavy u příležitosti 80. výročí založení oddílu kopané ve Všeradicích.  Po celý den byly k vidění v areálu hřiště TJ Durisol Všeradice fotbalové zápasy juniorů i starších fotbalistů.

                Dopoledne se konala schůze na sále v hostinci Na Růžku, kam také zavítal mimojiné světoznámý internacionál Antonín Panenka. Přestože neměl mnoho času, byl vstřícný a odpovídal na všechny námi kladené dotazy. Vyprávěl o svém dětství, fotbalové kariéře, úspěších i problémech, které ho při jeho fotbalové cestě potkaly. Velká část byla samozřejmě věnována onomu slavnému okamžiku, jež Antonína proslavil - a to penaltě z roku 1976 ve finále proti Německu. Rozhodující okamžik, díku němuž slavilo Československo titul mistra Evropy. Jeho slavné penaltě se od té doby říká "Vršovický dloubák", zatímco ve světě ho lidé znají pod pojmem "Panenka goal".

        V odpoledních hodinách se program oslav přesunul na fotbalové hřiště, kde sehrály přátelské zápasy oddíly přípravek Všeradic, Marily Příbram a Slavia Praha. Po nich se utkaly fotbalisté TJ Durisol Všeradice se "Starou gardou" Slavia Praha a na závěr si změřily síly fotbalisté Staré gardy Všeradic se Starou gardou Hýskova.  
 

         Celodenní oslavy se vydařily, počasí nám přálo a nezklamali ani diváci, kteří si užívali všechny zápasy až do konce.  

 

 

 

              

 

 

 

 

           


 


Stránky byly vytvořeny pomocí: http://websnadno.cz
Seo servis
aktualizováno: 26.07.2021 12:58:26