DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Dorost

Facebook

Zpět na:  Rozpisy

 



Okresní přebor dorostu - Beroun (2015/2016)



 

NENÍ PŘIHLÁŠEN

 

 



Okresní přebor dorostu - Beroun (2014/2015)



 

 
  2.   So 30.08. 10:15       Zbiroh - Všeradice        
 
  4.   Ne 14.09. 10:15       TJ Zaječov - Všeradice        
 
  5.   So 20.09. 13:30       Všeradice - Strašice        
 
  6.   So 27.09. 10:15       Komárov - Všeradice        
 
  7.   So 04.10. 13:00       Všeradice - H. Neumětely        
 
  8.   So 11.10. 13:00       Všeradice - Chyňava        
 
  9.   So 18.10. 12:30       D. Újezd - Všeradice        
 
  1.   So 25.10. 11:30       Všeradice - Zdice        
 



Okresní přebor dorostu - Beroun (2013/2014)



 
  1.   So 07.09. 14:00     Všeradice - TJ Zaječov      
 
  2.   So 14.09. 14:00     Všeradice - Komárov      
 
  3.   So 21.09. 10:15     Chyňava - Všeradice      
 
  4.   So 28.09. 13:30     Všeradice - H. Neumětely      
 
  5.   So 12.10. 13:00     Všeradice - Drozdov B      
 
  6.   So 19.10. 12:30     D. Újezd - Všeradice      
 
  7.   So 26.10. 11:30     Všeradice - Zdice      
 
  8.   So 05.04. 13:30     TJ Zaječov - Všeradice      
 
  9.   So 12.04. 10:15     Komárov - Všeradice      
 
  10.   So 19.04. 14:00     Všeradice - Chyňava      
 
  11.   So 26.04. 14:00     H. Neumětely - Všeradice      
 
  12.   So 10.05. 14:30     Drozdov B - Všeradice      
 
  13.   So 17.05. 14:00     Všeradice - D. Újezd      
 
  14.   So 24.05. 10:15     Zdice - Všeradice      
 

 

 


Okresní přebor dorostu - Beroun (2012/2013)



 

 
  1.   So 08.09. 14:00       Všeradice - Zdice         
 
  2.   So 15.09. 10:15       Chyňava - Všeradice        
 
  3.   So 22.09. 13:30       Všeradice - Hostomice        
 
  4.   So 29.09. 13:30       Neumětely - Všeradice        
 
  5.   So 06.10. 13:00       Všeradice - Drozdov        
 
  6.   So 13.10. 13:00       Všeradice - Komárov        
 
  7.   Ne 21.10. 12:30       Hudlice - Všeradice        
 
  8.   So 27.10. 11:30       Všeradice - Hudlice        
 
  9.   So 03.11. 10:15       Komárov - Všeradice        
 
  10.   Ne 11.11. 10:15       Drozdov - Všeradice        
 
 
  11.   So 30.03 12:00       Všeradice - Neumětely        
 
  12.   So 06.04. 10:15       Zdice - Všeradice        
 
  13.   So 13.04. 13:30       Všeradice - Chyňava         
 
  14.   Ne 21.04. 10:15       Hostomice - Všeradice        
 
  15.   So 27.04. 14:00       Všeracie - Neumětely        
Nadstavba - sk. A (finále) - 2013
  16.   So 04.05. 10:15       Drozdov - Všeradice        
 
  17.   Ne 12.05. 11:00       Všeradice - Zdice        
 
  18.   Ne 19.05. 10:15       Hudlice - Všeradice        
 
  19.   So 25.05. 10:15       Všeradice - Drozdov        
 
  20.   So 01.06. 10:15       Zdice - Všeradice        
 
  21.   So 08.06. 10:15       Všeradice - Hudlice        
 

 


Stránky byly vytvořeny pomocí: http://websnadno.cz
Seo servis
aktualizováno: 26.07.2021 12:58:26