DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Dorost

Facebook

Zpět na: Výsledky

 



Okresní přebor dorostu - Beroun (2015/2016)



 

NENÍ PŘIHLÁŠEN

 



Okresní přebor dorostu - Beroun (2014/2015)



 
 
  2.   So 30.08. 10:15   1b   Zbiroh - Všeradice   4:4    
 
  4.   Ne 14.09. 10:15   3b   TJ Zaječov - Všeradice   3:4    
 
  5.   So 20.09. 13:30   0b   Všeradice - Strašice   2:3    
 
  6.   So 27.09. 10:15   0b   Komárov - Všeradice   6:5    
 
  7.   So 04.10. 13:00   0b   Všeradice - H. Neumětely   2:3    
 
  8.   So 11.10. 13:00   0b   Všeradice - Chyňava / Nižbor   3:6    
 
  9.   So 18.10. 12:30       D. Újezd - Všeradice        
 
  1.   So 25.10. 11:30       Všeradice - Zdice        
 

 



Okresní přebor dorostu - Beroun (2013/2014)



 

 

 
  1.   So 07.09. 14:00   3b   Všeradice - TJ Zaječov   5:0    
 
  2.   So 14.09. 14:00   1b   Všeradice - Komárov   2:2    
 
  3.   So 21.09. 10:15   1b   Chyňava - Všeradice   1:1    
 
  4.   So 28.09. 13:30   3b   Všeradice - H. Neumětely   13:2    
 
  5.   So 12.10. 13:00   1b   Všeradice - Drozdov B   2:2    
 
  6.   So 19.10. 12:30   3b   D. Újezd - Všeradice   0:9    
 
  7.   So 26.10. 11:30   3b   Všeradice - Zdice   5:2    
 
  8.   So 05.04. 13:30   3b   TJ Zaječov - Všeradice   2:7    
 
  9.   So 12.04. 10:15   3b   Komárov - Všeradice   0:3    
 
  10.   So 19.04. 14:00   1b   Všeradice - Chyňava   3:3    
 
  11.   So 26.04. 14:00   3b   H. Neumětely - Všeradice   0:5    
 
  12.   So 10.05. 14:30   3b   Drozdov B - Všeradice   0:2    
 
  13.   So 17.05. 14:00   3b   Všeradice D. Újezd   8:0    
 
  14.   So 24.05. 10:15   3b   Zdice - Všeradice   0:3    
 
 

 

 

 

 

 



Okresní přebor dorostu - Beroun (2012/2013)



 

 
  1.   So 08.09. 14:00       Všeradice - Zdice    2:3    
 
  2.   So 15.09. 10:15       Chyňava - Všeradice   0:3    
 
  3.   So 22.09. 13:30       Všeradice - Hostomice   9:0    
 
  4.   So 29.09. 13:30       Neumětely - Všeradice   0:1    
 
  5.   So 06.10. 13:00       Všeradice - Drozdov   1:0    
 
  6.   So 13.10. 13:00       Všeradice - Komárov   4:4    
 
  7.   Ne 21.10. 12:30       Hudlice - Všeradice   1:2    
 
  8.   So 27.10. 11:30       Všeradice - Hudlice   2:3    
 
  9.   So 03.11. 10:15       Komárov - Všeradice   1:15    
 
  10.   Ne 11.11. 10:15       Drozdov - Všeradice   7:2    
 

 

 
  11.   So 06.04. 10:15       Zdice - Všeradice   3:0    
 
  12.   So 13.04. 13:30       Všeradice - Chyňava    0:2    
 
  13.   Ne 21.04. 10:15       Hostomice - Všeradice   2:2    
 
  15.   So 27.04. 14:00       Všeradice - Neumětely   3:1    
Nadstavba - sk. A (finále) - 2013
  16.   So 04.05. 10:15       Drozdov - Všeradice   10:0    
 
  17.   Ne 12.05. 11:00       Všeradice - Zdice   1:1    
 
  18.   Ne 19.05. 10:15       Hudlice - Všeradice   1:1    
 
  19.   So 25.05. 10:15       Všeradice - Drozdov   2:2    
 
  20.   So 01.06. 10:15       Zdice - Všeradice   0:1    
 
  21.   So 08.06. 10:15       Všeradice - Hudlice   0:10    
 

 

 



1.A třída SD - skupina D - Středočeský kraj (2008/2009)



Křížová tabulka 

    1 2 3 4   5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
 
1. Teplýš  ovice --- 0:2 4:1 1:1 3:0 1:6 2:3 2:0 9:0 4:1 1:3 2:1 3:2 1:0
 
2. Týnec 3:0 --- 3:1 3:0 0:4 0:2 2:2 1:0 5:0 1:0 2:1 1:2 1:2 4:2
 
3. Všeradice 3:2 4:0 --- 2:0 2:4 2:2 1:1 0:2 4:0 1:3 4:2 3:3 2:1 4:2
 
4. Všenory 3:2 4:3 0:3 --- 0:3 1:5 1:8 2:7 4:4 4:3 0:0 0:3 3:1 1:0
 
5. Benešov B 2:1 1:1 3:3 5:1 --- 0:7 0:0 5:2 5:3 1:3 0:5 1:5 2:1 3:1
 
6. Sedlčany 4:2 4:0 6:2 4:1 5:1 --- 2:0 4:0 5:1 4:1 3:1 3:0 2:1 8:0
 
7. Votice 6:1 7:1 3:2 9:1 5:0 0:3 --- 5:0 7:0 1:0 3:2 1:3 5:2 3:1
 
8. Petrovice 9:3 0:1 4:0 7:0 2:1 0:0 4:0 --- 4:0 2:1 3:7 3:2 3:2 5:1
 
9. Průhonice 4:5 0:2 1:7 7:1 2:4 0:3 0:9 0:2 --- 0:3 1:8 0:4 2:5 0:1
 
10. Prčice 3:1 5:1 4:0 4:0 0:0 0:0 0:0 0:2 8:1 --- 2:3 1:4 2:4 0:0
 
11. Lety 2:0 3:1 3:0 9:1 3:2 3:1 2:2 0:3 5:0 1:3 --- 4:5 6:5 4:1
 
12. Jílové 5:4 5:0 1:1 2:4 2:0 3:1 2:2 2:1 8:0 6:0 4:2 --- 8:0 2:3
 
13. N.Knín 6:2 4:1 5:1 4:0 7:2 1:5 1:3 3:5 5:0 5:3 3:4 4:4 --- 3:5
 
14. Milín 4:2 1:2 2:1 8:2 4:1 0:2 2:4 2:1 6:0 1:3 1:2 1:4 4:1 ---
 

 


 

 



1.A třída SD - skupina D - Středočeský kraj (2007/2008)



Křížová tabulka 

    1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
 
1. Černolice --- 9:0 11:2 8:0 0:3 6:0 8:2 4:0 4:3 4:1 7:3 15:0 4:1 6:0
 
2. Loděnice 0:2 --- 4:0 3:0 1:0 4:1 5:0 5:0 0:3 1:1 0:7 2:5 2:3 1:2
 
3. Rožmitál 1:4 1:3 --- 7:3 0:6 1:2 4:5 1:3 2:4 5:0 1:8 4:3 3:5 0:2
 
4. Žebrák 0:2 1:3 2:1 --- 1:2 0:3 4:2 0:3 0:3 2:4 1:3 2:2 0:5 1:3
 
5. Jílové 0:0 0:1 5:2 5:1 --- 3:1 3:1 4:0 2:2 5:1 2:2 3:2 2:0 5:2
 
6. Průhonice 1:2 3:2 0:4 2:1 1:5 --- 5:1 1:0 3:2 1:1 2:0 4:2 1:4 2:1
 
7. Nespeky 1:10 3:1 1:7 2:2 1:3 3:2 --- 3:5 4:4 0:6 1:7 3:1 1:2 1:6
 
8. Petrovice 0:5 0:0 2:5 3:1 1:3 5:4 1:2 --- 3:2 3:3 2:1 4:2 1:1 1:1
 
9. Prčice 1:3 5:2 8:0 5:0 5:2 4:0 4:0 3:0 --- 5:0 1:4 4:0 4:0 2:0
 
10. Zdice 0:2 2:1 5:0 4:1 1:1 4:0 6:0 1:1 2:2 --- 1:1 1:4 2:5 1:3
 
11. K. Dvůr 0:1 5:2 3:0 2:1 1:0 7:1 6:0 4:0 2:3 1:2 --- 5:3 2:0 2:3
 
12. Benešov 2:1 1:2 5:5 3:1 2:3 2:2 2:4 3:1 2:3 4:1 6:1 --- 1:5 7:2
 
13. N.Knín 1:2 1:2 5:1 3:1 1:1 2:1 7:1 0:0 3:2 2:1 3:0 2:0 --- 2:3
 
14. Všeradice 2:2 2:1 10:2 3:2 2:1 2:1 1:3 6:2 1:4 2:3 2:0 5:3 0:4 ---
 


Stránky byly vytvořeny pomocí: http://websnadno.cz
Seo servis
aktualizováno: 26.07.2021 12:58:26