DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Muži - A

Facebook

Zpět na: Tabulky

 



III. třída - Beroun (2017/2018)



 

 

# KLUB Z V R P S B P+ P-
1. Březová 2 2 0 0 10:1 6 0 0
2. Všeradice 2 2 0 0 9:4 6 0 0
3. Nižbor 2 2 0 0 5:1 6 0 0
4. Hudlice 2 2 0 0 5:1 6 0 0
5. Cembrit Beroun 2 1 0 1 4:2 3 0 0
6. Mořina 2 1 0 1 6:6 3 0 0
7. Žebrák 2 1 0 1 6:6 3 0 0
8. Loděnice B 2 1 0 1 5:5 3 0 0
9. Cerhovice B 2 0 1 1 6:8 1 0 0
10. Svatá 2 0 1 1 4:6 1 0 0
11. Zaječov 2 0 1 1 4:6 1 0 0
12. TJ Chaloupky,z.s. 2 0 1 1 3:10 1 0 0
13. Komárov B 2 0 0 2 0:5 0 0 0
14. Libomyšl 2 0 0 2 1:7 0 0 0

 



III. třída - Skupina A - Beroun (2016/2017)



 

# KLUB Z V R P S B P+ P-
1. Nový Jáchymov 24 21 1 2 154:25 64 0 0
2. Cembrit Beroun 24 20 1 3 88:32 61 0 0
3. Hudlice 24 17 1 6 79:35 52 0 0
4. Všeradice 24 15 3 6 87:39 48 0 0
5. Mořina 24 14 3 7 58:57 45 0 0
6. Svatá 24 13 5 6 80:49 44 0 0
7. Vysoký Újezd 24 12 0 12 79:56 36 0 0
8. Zdejcina 24 11 1 12 43:61 34 0 0
9. Zadní Třebaň 24 6 3 15 45:85 21 0 0
10. Srbsko 24 4 4 16 43:98 16 0 0
11. Chodouň 24 3 3 18 37:96 12 0 0
12. Zdice B 24 2 5 17 27:112 11 0 0
13. Chrustenice 24 1 4 19 26:101 7 0 0
 

 

 



Okresní přebor - Beroun (2015/2016)



 

 

# KLUB Z V R P S B
1. Trubín 17 15 1 1 61:24 46
2. Chlumec 17 13 2 2 49:19 41
3. Neumětely 17 13 2 2 45:25 41
4. Chyňava 17 9 3 5 38:17 30
5. Stašov 17 9 2 6 46:29 29
6. Tetín 17 8 3 6 35:28 27
7. Králův Dvůr B 17 8 0 9 39:46 24
8. ČL-U Beroun B 17 6 2 9 37:46 20
9. Tlustice 17 5 3 9 18:36 18
10. Osek 17 5 1 11 37:42 16
11. Loděnice B 17 4 4 9 29:44 16
12. Praskolesy 17 3 3 11 15:47 12
13. Všeradice 17 2 5 10 20:42 11
14. Broumy 17 3 1 13 30:54 10

 



Okresní přebor - Beroun (2014/2015)



 

Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body PK (Prav)
 
1. Komárov 26 18 4 4 68: 34 58   ( 19)
 
2. Chlumec 26 17 4 5 80: 35 55   ( 16)
 
3. Žebrák 26 17 4 5 85: 37 55   ( 16)
 
4. Trubín 26 16 3 7 84: 40 51   ( 12)
 
5. ČL-U Beroun B 26 15 2 9 69: 51 47   ( 8)
 
6. Chyňava 26 13 2 11 64: 51 41   ( 2)
 
7. Osek 26 11 4 11 68: 60 37   ( -2)
 
8. Loděnice B 26 8 4 14 44: 66 28   (-11)
 
9. Neumětely 26 7 7 12 53: 83 28   (-11)
 
10. Všeradice 26 7 7 12 34: 54 28   (-11)
 
11. Tlustice 26 8 4 14 44: 66 28   (-11)
 
12. Stašov 26 7 5 14 45: 61 26   (-13)
 
13. Drozdov 26 5 7 14 38: 69 22   (-17)
 
14. Zadní Třebaň 26 3 3 20 32:101 12   (-27)
 

 



Okresní přebor - Beroun (2013/2014)



 

 

Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body PK (Prav)
 
1. Trubín 26 19 6 1 77: 28 63   ( 24)
 
2. Chlumec 26 19 4 3 71: 36 61   ( 22)
 
3. Nižbor 26 16 5 5 56: 34 53   ( 14)
 
4. Komárov 26 12 8 6 56: 38 44   ( 5)
 
5. Osek 26 13 4 9 72: 58 43   ( 4)
 
6. Loděnice B 26 11 6 9 62: 57 39   ( 0)
 
7. Tlustice 26 9 7 10 36: 47 34   ( -5)
 
8. Všeradice 26 8 7 11 46: 47 31   ( -8)
 
9. ČL-U Beroun B 26 8 7 11 54: 63 31   ( -8)
 
10. Neumětely 26 8 4 14 47: 51 28   (-11)
 
11. Zadní Třebaň 26 7 5 14 36: 55 26   (-13)
 
12. Stašov 26 6 7 13 31: 49 25   (-14)
 
13. Karlštejn 26 7 1 18 38: 58 22   (-17)
 
14. Praskolesy 26 2 3 21 25: 86 9   (-30)
 

 

 

 



III. třída - skupina B - Beroun (2012/2013)



!!! Postup do okresu !!!


Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body PK (Prav)
 
1. Všeradice 26 20 3 3 122: 23 63   ( 24)
 
2. Felbabka 26 17 3 6 72: 43 54   ( 15)
 
3. Cerhovice B 26 13 5 8 62: 59 44   ( 5)
 
4. Lochovice 26 13 4 9 63: 50 43   ( 4)
 
5. Rpety 26 13 3 10 75: 70 42   ( 3)
 
6. Březová 26 11 8 7 77: 61 41   ( 2)
 
7. Drozdov 26 11 7 8 57: 52 40   ( 1)
 
8. Neumětely B 26 10 4 12 44: 43 34   ( -5)
 
9. Zdice B 26 8 5 13 50: 51 29   (-10)
 
10. Libomyšl 26 8 3 15 48: 88 27   (-12)
 
11. Běštín 26 7 6 13 30: 64 27   (-12)
 
12. Hostomice B 26 8 3 15 40: 64 27   (-12)
 
13. Osek B 26 6 5 15 48: 82 23   (-16)
 
14. Vižina 26 6 3 17 39: 77 21   (-18)
 


 



III. třída - skupina B - Beroun (2011/2012)



 

Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body PK (Prav)
1. Sp. Podluhy 25 19 3 3 89: 30 60   ( 24)
 
2. Dur. Všeradice 26 17 4 5 82: 23 55   ( 16)
 
3. Sn. Lochovice 25 16 3 6 59: 35 51   ( 12)
 
4. Felbabka 25 13 3 9 66: 52 42   ( 3)
 
5. H. Neumětely B 26 13 3 10 58: 55 42   ( 3)
 
6. U. Cerhovice B 25 12 2 11 49: 45 38   ( -1)
 
7. SK Březová 08 25 9 7 9 41: 48 34   ( -2)
 
8. Hostomice B 25 10 2 13 62: 74 32   ( -4)
 
9. Běštín 25 9 5 11 54: 58 32   ( -7)
 
10. SK Rpety 25 9 4 12 61: 65 31   ( -5)
 
11. Sj. OsekB 26 8 4 14 51: 76 28   (-11)
 
12. Kublov 25 7 6 12 43: 50 27   (-12)
 
13. Zaječov 25 4 4 17 43: 90 16   (-20)
 
14. SK D. Újezd B 26 4 4 18 31: 88 16   (-23)

 



 


Stránky byly vytvořeny pomocí: http://websnadno.cz
Seo servis
aktualizováno: 26.07.2021 12:58:26