DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Muži - A

Facebook

Zpět na: Výsledky

 



III. třída - Skupina A - Beroun (2016/2017)



 

 

POZDIM
  1.   So 27.08. 17:00   3b   Všeradice - Mořina   5:1    
 
  2.   Ne 04.09. 17:00   3b   Zdejcina - Všeradice   1:2    
 
  3.   So 10.09. 17:00   3b   Všeradice - Vysoký Újezd   4:2    
 
  4.   Ne 18.09. 10:15   0b   Cembrit Beroun - Všeradice   2:1    
 
  5.   So 24.09. 16:30   3b   Všeradice - Svatá   4:2    
 
  6.   So 01.10. 16:30   3b   Chrustenice - Všeradice   1:7    
 
  7.   So 08.10. 16:00   3b   Všeradice - Chodouň   8:2    
 
  8.   So 15.10. 16:00   3b   Všeradice - Z. Třebaň   4:1    
 
  9.   So 22.10. 14:00   3b   Nižbor B - Všeradice   0:5    
 
  10.   So 29.10. 14:30   1b   Všeradice - Nový Jáchymov   3:3    
 
  11.   Ne 06.11. 14:00   3b   Hudlice - Všeradice   2:3    
 
  12.   So 12.11. 14:00   3b   Všeradice - Srbsko   9:3    
 
  13.   Ne 20.11. 13:30   1b   Zdice B - Všeradice   1:1    
 
JARO
  14.   Ne 26.03. 15:00   0b   Mořina - Všeradice   2:1    
 
  15.   So 01.04. 16:30   0b   Všeradice - Zdejcina   0:1    
 
  16.   Ne 09.04. 16:30   3b   Vysoký Újezd - Všeradice   1:2    
 
  17.   So 15.04. 17:00   0b   Všeradice - Cembrit Beroun   0:2    
 
  18.   Ne 23.04. 17:00   0b   Svatá - Všeradice   4:1    
 
  19.   So 29.04. 17:00   3b   Všeradice - Chrustenice   10:0    
 
  20.   Ne 07.05. 10:15   3b   Chodouň - Všeradice   0:5    
 
  21.   So 13.05. 17:00   3b   Z. Třebaň - Všeradice   0:9    
 
  22.   x x x   x   ZRUŠENO (Nižbor B)   x    
 
  23.   Ne 28.05. 17:00   0b   Nový Jáchymov - Všeradice   4:0    
 
  24.   So 03.06. 17:00   1b   Všeradice - Hudlice   2:2    
 
 

25.

  Ne 11.06. 17:00   3b   Srbsko - Všeradice   2:3    
 
  26.   So 17.06. 17:00   3b   Všeradice - Zdice B   3:0 (K)    
 

 



Okresní přebor - Beroun (2015/2016)



 

JARO
  1.   Ne 27.03. 15:00   0b   Trubín - Všeradice   3:0    
 
  2.   So 02.04. 16:30   1b   Všeradice - Tlustice   3:3    
 
  3.   So 09.04. 16:30   0b    Chyňava - Všeradice   2:0    
 
  4.   So 16.04. 17:00   0b   Všeradice - Králův Dvůr B   2:5    
 
  5.   So 23.04. 17:00   1b   Praskolesy - Všeradice   3:3    
 
  6.   So 30.04. 16:30   0b   Všeradice - TJ Stašov   2:3    
 
  7.   Ne 08.05. 17:00       Loděnice B - Všeradice        
 
  8.   So 14.05. 17:00       Všeradice - ČLU Beroun B        
 
  9.   So 21.05. 17:00        Tetín - Všeradice        
 
  10.   So 28.05. 17:00       Všeradice - Osek        
 
  11.   So 04.06. 17:00       H. Neumětely - Všeradice        
 
  12.   So 11.06. 13:00       Všeradice - Chlumec        
 
  13.   Ne 19.06. 13:00       Broumy - Všeradice        
 
PODZIM
  1.   So 22.08. 17:00   0b   Všeradice - Trubín   2:4    
 
  2.   So 29.08. 10:15   0b   Tlustice - Všeradice   2:0    
 
  3.   So 05.09. 17:00   1b   Všeradice - Chyňava   0:0    
 
  4.   So 12.09. 17:00   0b   Králův Dvůr B - Všeradice   2:0    
 
  5.   So 19.09. 16:30   3b   Všeradice - Praskolesy   2:1    
 
  6.   So 26.09. 16:30   0b   TJ Stašov - Všeradice   6:1    
 
  7.   So 03.10. 16:00   1b   Všeradice - Loděnice B   2:2    
 
  8.   Ne 11.10. 16:00   0b   ČLU Beroun B - Všeradice   2:1    
 
  9.   So 17.10. 15:30   0b   Všeradice - Tetín   1:4    
 
  10.   So 24.10. 14:30   0b   Osek - Všeradice   1:0    
 
  11.   So 31.10. 14:00   1b   Všeradice - H. Neumětely   3:3    
 
  12.   Ne 08.11. 14:00   1b   Chlumec - Všeradice   0:0    
 
  13.   So 14.11. 13:30   3b   Všeradice - Broumy   3:2    
 

 

 



Okresní přebor - Beroun (2014/2015)



 

 

PODZIM
  1.   So 23.08. 17:00   1b   Všeradice - TJ Stašov   0:0    
 
  2.   So 30.08. 17:00   1b   H. Neumětely - Všeradice   3:3    
 
  3.   So 06.09. 17:00   1b   Všeradice - Chlumec   3:3    
 
  4.   Ne 14.09. 17:00   3b   Loděnice B - Všeradice   0:3    
 
  5.   So 20.09. 16:30   3b   Všeradice - ČLU Beroun B   2:1    
 
  6.   So 27.09. 16:30   0b   Komárov - Všeradice   2:0    
 
  7.   So 04.10. 16:00   3b   Všeradice - Z. Třebaň   5:0    
 
  8.   So 11.10. 16:00   3b   Všeradice Chyňava   1:0    
 
  9.  

So

Út

18.10.

28.10.

15:30 (odloženo)

14:30 (dohrávka)

 

0b

  Žebrák - Všeradice   4:0    
 
  10.   So 25.10. 14:30   3b   Všeradice - Tlustice   3:1    
 
  11.   So 01.11. 14:00   1b   Drozdov - Všeradice   1:1    
 
  12.   So 08.11. 14:00   1b   Všeradice - Trubín   1:1    
 
  13.   So 15.11. 13:30   0b   Osek - Všeradice   1:0    
JARO
  14.   So 21.03. 15:00   3b   TJ Stašov - Všeradice   1:2    
 
  15.   So 28.03. 15:00   1b   Všeradice - H. Neumětely   2:2    
 
  16.  

Ne

St

05.04.

29.04.

 16:30 (odloženo)

 17:30 (dohrávka)

  1b   Chlumec - Všeradice   1:1    
 
  17.   So 11.04. 16:30   0b   Všeradice - Loděnice B   0:2    
 
  18.   Ne 19.04. 17:00   0b   ČLU Beroun B - Všeradice   5:1    
 
  19.   So 25.04. 17:00   0b   Všeradice - Komárov   0:3    
 
  20.   So 02.05. 17:00   0b   Z. Třebaň - Všeradice   3:0    
 
  21.   So 09.05. 17:00   0b   Chyňava - Všeradice   3:0    
 
  22.   So 16.05. 17:00   3b   Všeradice Žebrák   2:0    
 
  23.   So 23.05. 17:00   0b   Tlustice Všeradice   2:1    
 
  24.   So 30.05. 17:00   0b   Všeradice - Drozdov   1:3    
 
  25.   Ne 07.06. 17:00   0b   Trubín - Všeradice   4:2    
 
  26.   So 13.06. 17:00   0b   Všeradice - Osek   0:8    
 
 

 



Okresní přebor - Beroun (2013/2014)



 

 

 
  1.   So 24.08. 17:00   3b   Všeradice - Karlštejn   3:0    
 
  2.   Ne 01.09. 17:00   1b   ČLU Beroun B - Všeradice   2:2    
 
  3.   So 07.09. 17:00   1b   Všeradice - Loděnice B   3:3    
 
  4.   So 14.09. 17:00   1b   Všeradice - Komárov   1:1    
 
  5.   So 21.09. 16:30   3b   TJ Stašov - Všeradice   0:3    
 
  6.   So 28.09. 16:30   1b   Všeradice - H. Neumětely   1:1    
 
  7.   Ne 06.10. 16:00   0b   Trubín - Všeradice   2:0    
 
  8.   So 12.10. 16:00   3b   Všeradice - Osek   4:1    
 
  9.   So 19.10. 15:30   0b   Tlustice - Všeradice   2:1    
 
  10.   So 26.10. 14:30   1b   Všeradice - Chlumec   2:2    
 
  11.   So 02.11. 14:00   3b   Praskolesy - Všeradice   1:4    
 
  12.   So 09.11. 14:00   3b   Všeradice - Z. Třebaň   6:2    
 
  13.   So 16.11. 13:30   0b   SK Nižbor - Všeradice   4:0    
 
  14.   So 22.03. 15:00   3b   Karlštejn - Všeradice   0:2    
 
  15.   So 29.03. 15:00   3b   Všeradice - ČLU Beroun B   2:1    
 
  16.   Ne 06.04. 16:30   0b   Loděnice B - Všeradice   6:3    
 
  17.   So 12.04. 16:30   1b   Komárov - Všeradice   2:2    
 
  18.   So 19.04. 17:00   0b   Všeradice - TJ Stašov   0:1    
 
  19.   So 26.04. 17:00   0b   H. Neumětely - Všeradice   3:0    
 
  20.   So 03.05. 17:00   1b   Všeradice - Trubín   1:1    
 
  21.   So 10.05. 17:00   0b   Osek - Všeradice   5:1    
 
  22.   So 17.05. 17:00   0b   Všeradice - Tlustice   0:1    
 
  23.   Ne 25.05. 17:00   0b   Chlumec - Všeradice   2:1    
 
  24.   So 31.05. 17:00   3b   Všeradice Praskolesy   3:0    
 
  25.   So 07.06. 17:00   0b   Z. Třebaň - Všeradice   3:1    
 
  26.   So 14.06. 17:00   0b   Všeradice - SK Nižbor   0:1    
 

 

 



III. třída - skupina B - Beroun (2012/2013)



 

 
  1.   So 25.08. 17:00       Všeradice - Cerhovice B   3:0    
 
  2.   So 01.09. 17:00       Libomyšl - Všeradice   1:5    
 
  3.   So 08.09. 17:00       Všeradice - Vižina   8:0    
 
  4.   So 15.09. 16:30       Lochovice - Všeradice   1:2    
 
  5.   So 22.09. 16:30       Všeradice - Hostomice B   2:3    
 
  6.   So 29.09. 14:00       H. Neumětely B - Všeradice   2:5    
 
  7.   So 06.10. 16:00       Všeradice Osek B   8:1    
 
  8.   So 13.10. 16:00       Všeradice - Rpety   6:0    
 
  9.   So 20.10. 14:00       Felbabka - Všeradice   0:2    
 
  10.   So 27.10. 14:30       Všeradice - Zdice B   4:0    
 
  11.   So 03.11. 14:00       Drozdov - Všeradice   1:1    
 
  12.   So 10.11. 14:00       Všeradice - Březová   4:0    
 
  13.   So 17.11. 13:30       Běštín - Všeradice   3:2    
 
 
  14.   So 06.04. 13:30       Vižina - Všeradice   2:2    
 
  15.   So 13.04. 16:30       Všeradice - Lochovice   3:1    
 
  16.   So 20.04. 14:00       Hostomice B - Všeradice   0:7    
 
  17.   So 27.04. 17:00       Všeradice - H. Neumětely B   2:0    
 
  18.   St 01.05. 14:00       Cerhovice B - Všeradice   1:9    
 
  19.   Ne 05.05. 17:00       Osek B - Všeradice   0:3    
 
  20.   St 08.05. 13:30       Všeradice Libomyšl   11:0    
 
  21.   So 11.05. 17:00       Rpety - Všeradice   5:4    
 
  22.   So 18.05. 17:00       Všeradice - Felbabka   6:0    
 
  23.   Ne 26.05. 17:00       Zdice B - Všeradice   2:2    
 
  24.   Út 11.06. 18:00       Všeradice - Drozdov   5:0    
 
  25.   So 08.06. 14:00   hřiště Bzová   Březová - Všeradice   0:5    
 
  26.   So 15.06. 17:00       Všeradice  - Běštín   11:0    
 

 

 

 



III. třída - skupina B - Beroun (2011/2012)



 

 
 
  1.   So 27.08. 17:00       Všeradice - Felbabka   4:1    
 
  2.   So 03.09. 14:00       Běštín - Všeradice   2:0    
 
  3.   So 10.09. 17:00       Všeradice - Kublov   2:0    
 
  4.   So 17.09. 16:30       D. Újezd B - Všeradice   0:6    
 
  5.   So 24.09. 16:30       Všeradice - Osek B   6:1    
 
  6.   So 01.10. 14:00       Hostomice B - Všeradice   3:1    
 
  7.   So 08.10. 16:00       Všeradice - Březová   1:1    
 
  8.   So 15.10. 15:30       Zaječov - Všeradice   0:2    
 
  9.   So 22.10. 15:30       Všeradice - Rpety   9:1    
 
  10.   So 29.10. 14:30       Všeradice - Podluhy   1:2    
 
  11.   So 05.11. 14:00       Cerhovice B - Všeradice   0:0    
 
  12.   So 12.11. 14:00       Všeradice - Lochovice   0:0    
 
  13.   So 19.11. 13:30       H. Neumětely B - Všeradice   1:1    
 
  14.   So 24.03. 14:00       Felbabka - Všeradice   1:2    
 
  15.   So 31.03. 16:30       Všeradice - Běštín   4:0    
 
  16.   So 07.04. 10:15       Kublov - Všeradice   0:2    
 
  17.   So 14.04. 16:30       Všeradice - D. Újezd B   12:0    
 
  18.   So 21.04. 17:00       Osek B - Všeradice   2:0    
 
  19.   So 28.04. 17:00       Všeradice - Hostomice B   5:3    
 
  20.   So 05.05. 14:00       Březová - Všeradice   0:7    
 
  21.   So 12.05. 17:00       Všeradice - Zaječov   5:3    
 
  22.   So 19.05. 17:00       Rpety - Všeradice   1:0    
 
  23.   So 26.05. 17:00       Podluhy - Všeradice   1:2    
 
  24.   So 02.06. 17:00       Všeradice - Cerhovice B   2:0    
 
  25.   So 09.06. 15:00       Lochovice - Všeradice   0:4    
 
  26.   So 16.06. 17:00       Všeradice - H. Neumětely B   4:0  

 

 


Stránky byly vytvořeny pomocí: http://websnadno.cz
Seo servis
aktualizováno: 26.07.2021 12:58:26