DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Muži - A

Facebook

Zpět na: Rozpisy

 



III. třída - Skupina A - Beroun (2016/2017)



 

 
  1.   So 27.08. 17:00       Všeradice - Mořina        
 
  2.   Ne 04.09. 17:00       Zdejcina - Všeradice        
 
  3.   So 10.09. 17:00       Všeradice - Vysoký Újezd        
 
  4.   Ne 18.09. 10:15       Cembrit Beroun - Všeradice        
 
  5.   So 24.09. 16:30       Všeradice - Svatá        
 
  6.   So 01.10. 16:30       Chrustenice - Všeradice        
 
  7.   So 08.10. 16:00       Všeradice - Chodouň        
 
  8.   So 15.10. 16:00       Všeradice - Z. Třebaň        
 
  9.   So 22.10. 14:00       Nižbor B - Všeradice        
 
  10.   So 29.10. 14:30       Všeradice - Nový Jáchymov        
 
  11.   Ne 06.11. 14:00       Hudlice - Všeradice        
 
  12.   So 12.11. 14:00       Všeradice - Srbsko        
 
  13.   Ne 20.11. 13:30       Zdice B - Všeradice        
 
 
  14.   Ne 26.03. 15:00       Mořina - Všeradice        
 
  15.   So 01.04. 16:30       Všeradice - Zdejcina        
 
  16.   Ne 09.04. 16:30       Vysoký Újezd - Všeradice        
 
  17.   So 15.04. 17:00       Všeradice - Cembrit Beroun        
 
  18.   Ne 23.04. 17:00       Svatá - Všeradice        
 
  19.   So 29.04. 17:00       Všeradice - Chrustenice        
 
  20.   Ne 07.05. 10:15       Chodouň - Všeradice        
 
  21.   So 13.05. 17:00       Z. Třebaň - Všeradice        
 
  22.   x x x       ZRUŠENO        
 
  23.   Ne 28.05. 17:00       Nový Jáchymov - Všeradice        
 
  24.   So 03.06. 17:00       Všeradice - Hudlice        
 
 

25.

  Ne 11.06. 17:00       Srbsko - Všeradice        
 
  26.   So 17.06. 17:00       Všeradice - Zdice B        
 

 



Okresní přebor - Beroun (2015/2016)



 

JARO
  1.   Ne 27.03. 15:00       Trubín - Všeradice        
 
  2.   So 02.04. 16:30       Všeradice - Tlustice        
 
  3.   So 09.04. 16:30        Chyňava - Všeradice        
 
  4.   So 16.04. 17:00       Všeradice - Králův Dvůr B        
 
  5.   So 23.04. 17:00       Praskolesy - Všeradice        
 
  6.   So 30.04. 16:30       Všeradice - TJ Stašov        
 
  7.   Ne 08.05. 17:00       Loděnice B - Všeradice        
 
  8.   So 14.05. 17:00       Všeradice - ČLU Beroun B        
 
  9.   So 21.05. 17:00        Tetín - Všeradice        
 
  10.   So 28.05. 17:00       Všeradice - Osek        
 
  11.   So 04.06. 17:00       H. Neumětely - Všeradice        
 
  12.   So 11.06. 13:00       Všeradice - Chlumec        
 
  13.   Ne 19.06. 13:00       Broumy - Všeradice        
 
PODZIM
  1.   So 22.08. 17:00       Všeradice - Trubín        
 
  2.   So 29.08. 10:15       Tlustice - Všeradice        
 
  3.   So 05.09. 17:00       Všeradice - Chyňava        
 
  4.   So 12.09. 17:00       Králův Dvůr B - Všeradice        
 
  5.   So 19.09. 16:30       Všeradice - Praskolesy        
 
  6.   So 26.09. 16:30       TJ Stašov - Všeradice        
 
  7.   So 03.10. 16:00       Všeradice - Loděnice B        
 
  8.   Ne 11.10. 16:00       ČLU Beroun B - Všeradice        
 
  9.   So 17.10. 15:30       Všeradice - Tetín        
 
  10.   So 24.10. 14:30       Osek - Všeradice        
 
  11.   So 31.10. 14:00       Všeradice - H. Neumětely        
 
  12.   Ne 08.11. 14:00       Chlumec - Všeradice        
 
  13.   So 14.11. 13:30       Všeradice - Broumy        
 

 

 

 



Okresní přebor - Beroun (2014/2015)



 

 

PODZIM
  1.   So 23.08. 17:00       Všeradice - TJ Stašov        
 
  2.   So 30.08. 17:00       H. Neumětely - Všeradice        
 
  3.   So 06.09. 17:00       Všeradice - Chlumec        
 
  4.   Ne 14.09. 17:00       Loděnice B - Všeradice        
 
  5.   So 20.09. 16:30       Všeradice - ČLU Beroun B        
 
  6.   So 27.09. 16:30       Komárov - Všeradice        
 
  7.   So 04.10. 16:00       Všeradice - Z. Třebaň        
 
  8.   So 11.10. 16:00       Všeradice - Chyňava        
 
  9.   So 18.10. 15:30       Žebrák - Všeradice        
 
  10.   So 25.10. 14:30       Všeradice - Tlustice        
 
  11.   So 01.11. 14:00       Drozdov - Všeradice        
 
  12.   So 08.11. 14:00       Všeradice - Trubín        
 
  13.   So 15.11. 13:30       Osek - Všeradice        
JARO
  14.   So 21.03. 15:00       TJ Stašov - Všeradice        
 
  15.   So 28.03. 15:00       Všeradice - H. Neumětely        
 
  16.   Ne 05.04. 16:30       Chlumec - Všeradice        
 
  17.   So 11.04. 16:30       Všeradice - Loděnice B        
 
  18.   Ne 19.04. 17:00       ČLU Beroun B - Všeradice        
 
  19.   So 25.04. 17:00       Všeradice - Komárov        
 
  20.   So 02.05. 17:00       Z. Třebaň - Všeradice        
 
  21.   So 09.05. 17:00       Chyňava - Všeradice        
 
  22.   So 16.05. 17:00       Všeradice - Žebrák        
 
  23.   So 23.05. 17:00       Tlustice - Všeradice        
 
  24.   So 30.05. 17:00       Všeradice - Drozdov        
 
  25.   Ne 07.06. 17:00       Trubín - Všeradice        
 
  26.   So 13.06. 15:00       Všeradice - Osek        
 

 



Okresní přebor - Beroun (2013/2014)



 

PODZIM
  1.   So 24.08. 17:00       Všeradice - Karlštejn        
 
  2.   Ne 01.09. 17:00       ČLU Beroun B - Všeradice        
 
  3.   So 07.09. 17:00       Všeradice - Loděnice B        
 
  4.   So 14.09. 17:00       Všeradice - Komárov        
 
  5.   So 21.09. 16:30       TJ Stašov - Všeradice        
 
  6.   So 28.09. 16:30       Všeradice - H. Neumětely        
 
  7.   Ne 06.10. 16:00       Trubín - Všeradice        
 
  8.   So 12.10. 16:00       Všeradice - Osek        
 
  9.   So 19.10. 15:30       Tlustice - Všeradice        
 
  10.   So 26.10. 14:30       Všeradice - Chlumec        
 
  11.   So 02.11. 14:00       Praskolesy - Všeradice        
 
  12.   So 09.11. 14:00       Všeradice - Z. Třebaň        
 
  13.   So 16.11. 13:30       SK Nižbor - Všeradice        
JARO
  14.   So 22.03. 15:00       Karlštejn - Všeradice        
 
  15.   So 29.03. 15:00       Všeradice - ČLU Beroun B        
 
  16.   Ne 06.04. 16:30       Loděnice B - Všeradice        
 
  17.   So 12.04. 16:30       Komárov - Všeradice        
 
  18.   So 19.04. 17:00       Všeradice - TJ Stašov        
 
  19.   So 26.04. 17:00       H. Neumětely - Všeradice        
 
  20.   So 03.05. 17:00       Všeradice - Trubín        
 
  21.   So 10.05. 17:00       Osek - Všeradice        
 
  22.   So 17.05. 17:00       Všeradice - Tlustice        
 
  23.   Ne 25.05. 17:00       Chlumec - Všeradice        
 
  24.   So 31.05. 17:00       Všeradice - Praskolesy        
 
  25.   So 07.06. 17:00       Z. Třebaň - Všeradice        
 
  26.   So 14.06. 17:00       Všeradice - SK Nižbor        
 
 

 

 

 



III. třída - skupina B - Beroun (2012/2013)



 

 
  1.   So 25.08. 17:00       Všeradice - Cerhovice B        
 
  2.   So 01.09. 17:00       Libomyšl - Všeradice        
 
  3.   So 08.09. 17:00       Všeradice - Vižina        
 
  4.   So 15.09. 16:30       Lochovice - Všeradice        
 
  5.   So 22.09. 16:30       Všeradice - Hostomice B        
 
  6.   So 29.09. 14:00       H. Neumětely B - Všeradice        
 
  7.   So 06.10. 16:00       Všeradice - Osek B        
 
  8.   So 13.10. 16:00       Všeradice - Rpety        
 
  9.   So 20.10. 14:00       Felbabka - Všeradice        
 
  10.   So 27.10. 14:30       Všeradice - Zdice B        
 
  11.   So 03.11. 14:00       Drozdov - Všeradice        
 
  12.   So 10.11. 14:00       Všeradice - Březová        
 
  13.   So 17.11. 13:30       Běštín - Všeradice        
 
  14.   St 01.05. 14:00   náhradní   Cerhovice B - Všeradice        
 
  15.   St 08.05. 13:30   náhradní   Všeradice - Libomyšl        
 
  16.   So 06.04. 13:30       Vižina - Všeradice        
 
  17.   So 13.04. 16:30       Všeradice - Lochovice        
 
  18.   So 20.04. 14:00       Hostomice B - Všeradice        
 
  19.   So 27.04. 17:00       Všeradice - H. Neumětely B        
 
  20.   Ne 05.05. 17:00       Osek B - Všeradice        
 
  21.   So 11.05. 17:00       Rpety - Všeradice        
 
  22.   So 18.05. 17:00       Všeradice - Felbabka        
 
  23.   Ne 26.05. 17:00       Zdice B - Všeradice        
 
  24.   Út 11.06. 18:00   náhradní   Všeradice - Drozdov        
 
  25.   So 08.06. 14:00   hřiště Bzová   Březová - Všeradice        
 
  26.   So 15.06. 17:00       Všeradice - Běštín        
 

 

 

 


 


Stránky byly vytvořeny pomocí: http://websnadno.cz
Seo servis
aktualizováno: 26.07.2021 12:58:26