DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Muži - B

Facebook

Zpět na: Tabulky

 



(2016/2017)



NENÍ PŘIHLÁŠEN

 

 

 



IV. třída - skupina A - Beroun (2015/2016)




 

# KLUB Z V R P S B
1. Zdejcina 14 13 1 0 54:15 40
2. Chrustenice 14 8 3 3 43:16 27
3. Tetín B 14 7 1 6 48:37 22
4. Chyňava B 14 6 3 5 35:26 21
5. Vižina 14 6 2 6 30:31 20
6. Všeradice B 14 4 1 9 26:54 13
7. Osov 14 3 3 8 35:38 12
8. Liteň 14 2 0 12 17:71 6

 



III. třída - skupina B - Beroun (2014/2015)



 
!!! Sestup do 4. třídy !!!
 
 
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body PK (Prav)
 
1. Praskolesy 26 21 3 2 95: 24 66   ( 27)
 
2. Broumy 26 20 1 5 112: 42 61   ( 22)
 
3. Rpety 26 16 3 7 115: 63 51   ( 12)
 
4. Podluhy 26 15 4 7 72: 45 49   ( 10)
 
5. Cerhovice B 26 15 4 7 77: 46 49   ( 10)
 
6. Újezd 26 15 1 10 74: 48 46   ( 7)
 
7. Lochovice 26 11 3 12 55: 54 36   ( -3)
 
8. Březová 26 11 0 15 57: 53 33   ( -6)
 
9. Chaloupky 26 10 3 13 62: 76 33   ( -6)
 
10. Hostomice B 26 8 1 17 65: 95 25   (-14)
 
11. Běštín 26 8 3 15 38: 90 24 -3 (-12)
 
12. Neumětely B 26 7 1 18 45: 99 22   (-17)
 
13. Všeradice B 26 5 2 19 39:103 17   (-22)
 
14. Felbabka 26 5 1 20 44:112 16   (-23)
 


Družstvu Běštín bude odebráno bodů: 3



 

 



IV. třída - skupina B - Beroun (2013/2014)



 

!!! Postup do 3. třídy !!!

 

Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body PK (Prav)
 
1. Všeradice B 20 15 2 3 70: 21 47   ( 17)
 
2. Vižina 20 14 1 5 58: 28 43   ( 13)
 
3. Újezd B 20 11 2 7 71: 41 35   ( 5)
 
4. Drozdov B 20 10 2 8 58: 45 32   ( 2)
 
5. Osek B 20 8 4 8 43: 49 28   ( -2)
 
6. Kublov 20 8 4 8 42: 54 28   ( -2)
 
7. Komárov B 20 8 4 8 53: 39 28   ( -2)
 
8. Tlustice B 20 7 4 9 46: 42 25   ( -5)
 
9. Osov 20 7 4 9 44: 43 25   ( -5)
 
10. Rpety B 20 5 1 14 45:113 16   (-14)
 
11. Praskolesy B 20 2 2 16 18: 73 8   (-22)
 

 

 

 

 



IV. třída - skupina A - Beroun (2012/2013)



 

Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body PK (Prav)
 
1. Chyňava 18 16 2 0 67: 23 50   ( 23)
 
2. Mořina 18 10 2 6 54: 40 32   ( 5)
 
3. Osov 18 9 3 6 46: 36 30   ( 3)
 
4. Všeradice B 18 9 2 7 41: 37 29   ( 2)
 
5. Hýskov B 18 8 3 7 55: 42 27   ( 0)
 
6. Stašov B 18 6 4 8 42: 56 22   ( -5)
 
7. Chodouň 18 6 2 10 37: 45 20   ( -7)
 
8. Liteň 18 5 3 10 37: 50 18   ( -9)
 
9. Zdejcina 18 5 2 11 30: 48 17   (-10)
 
10. Chrustenice 18 4 1 13 28: 60 13   (-14)
 

 

 



IV. třída - skupina A - Beroun (2011/2012)



 

Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body PK (Prav)
 
1. SK Nižbor B 18 13 3 2 73: 33 42   ( 15)
 
2. Vižina 18 13 2 3 47: 22 41   ( 14)
 
3. Vysoký Újezd 18 12 1 5 64: 26 37   ( 10)
 
4. FK St. Hýskov B 18 8 2 8 42: 35 26   ( -1)
 
5. B. Mořina 18 7 3 8 29: 35 24   ( -3)
 
6. Dur. Všeradice B 18 7 1 10 32: 36 22   ( -5)
 
7. FC Liteň 18 6 2 10 33: 56 20   ( -7)
 
8. E. Zdejcina 18 5 4 9 39: 53 19   ( -8)
 
9. Chrustenice 18 4 2 12 30: 59 14   (-13)
 
10. Osov 18 4 2 12 16: 50 14   (-13)

 


Stránky byly vytvořeny pomocí: http://websnadno.cz
Seo servis
aktualizováno: 26.07.2021 12:58:26