DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Muži - B

Facebook

Zpět na: Rozpisy

 

 


(2016/2017)



NENÍ PŘIHLÁŠEN

 

 

 



IV. třída - skupina A - Beroun (2015/2016)



 

JARO
  1.   Ne 27.03. 15:00       Chyňava B - Všeradice B        
 
  2.   Ne 03.04. 16:30       Všeradice B - Zdejcina         
 
  3.   So 09.04. 13:30       Osov - Všeradice B        
 
  4.   Ne 24.04. 17:00       Chyňava B - Všeradice B        
 
  5.   Ne 01.05. 17:00       Všeradice B - Vižina        
 
  6.   So 07.05. 14:00       Zdejcina - Všeradice B        
 
  7.   Ne 15.05. 17:00       Všeradice B - Osov        
 
  8.   So 21.05. 17:00       Tetín B - Všeradice B        
 
  9.   Ne 29.05. 17:00       Všeradice B - Liteň        
 
  10.   Ne 05.06 17:00       Tetín B - Všeradice B        
 

 

 

PODZIM
  1.   Ne 30.08. 17:00       Všeradice B - Liteň        
 
  2.   So 05.09. 14:00       Vižina - Všeradice B        
 
  3.   So 12.09. 17:00       Chrustenice - Všeradice B        
 
  4.   So 19.09. 16:30       Všeradice B - Chyňava B        
 
  5.   So 26.09. 13:30       Zdejcina - Všeradice B        
 
  6.   Ne 04.10. 16:00       Všeradice B - Osov        
 
  7.   Ne 11.10. 16:00       Tetín B - Všeradice B        
 

 

 



III. třída - skupina B - Beroun (2014/2015)



 

 

PODZIM
  1.   Ne 24.08. 17:00       Všeradice B - Lochovice        
 
  2.   Ne 31.08. 14:00       H. Neumětely B - Všeradice B        
 
  3.   Ne 07.09. 17:00       Všeradice B - Broumy        
 
  4.   Ne 14.09. 14:00       Běštín - Všeradice B        
 
  5.   Ne 21.09. 16:30       Všeradice B - Cerhovice B        
 
  6.   So 27.09. 14:00       Hostomice B - Všeradice B        
 
  7.   Ne 05.10. 16:00       Všeradice B - Březová        
 
  8.   Ne 11.10. 16:00       Všeradice B - Praskolesy        
 
  9.   So 18.10. 00:00       Podluhy - Všeradice B        
 
  10.   So 25.10. 15:30       Všeradice B - Felbabka        
 
  11.   So 01.11. 14:00       D. Újezd - Všeradice B        
 
  12.   Ne 09.11. 14:00       Všeradice B - Rpety        
 
  13.   So 15.11. 10:30   hřiště Komárov    Chaloupky - Všeradice B        
JARO
  14.   So 21.03. 15:00       Lochovice - Všeradice B        
 
  15.   Ne 29.03. 15:00       Všeradice B - H. Neumětely B        
 
  16.   Ne 05.04. 16:30       Broumy - Všeradice B        
 
  17.   Ne 12.04. 16:30       Všeradice B - Běštín        
 
  18.   So 18.04. 17:00       Cerhovice B - Všeradice B        
 
  19.   Ne 26.04. 17:00       Všeradice B - Hostomice B        
 
  20.   So 02.05. 14:00   hřiště Bzová   Březová - Všeradice B        
 
  21.   So 09.05. 17:00       Praskolesy - Všeradice B        
 
  22.   Ne 17.05. 17:00       Všeradice B - Podluhy        
 
  23.   So 23.05. 17:00       Felbabka - Všeradice B        
 
  24.   Ne 31.05. 17:00       Všeradice B - D. Újezd        
 
  25.   05.06. 18:00       Rpety - Všeradice B        
 
  26.   So 13.06. 10:15       Všeradice B - Chaloupky        
 
 

 



IV. třída - skupina B - Beroun (2013/2014)



 

 
  1.   Ne 25.08. 14:00       Všeradice B - Rpety B        
 
  2.   So 31.08. 14:00       Vižina - Všeradice B        
 
  3.   Ne 08.09. 14:00       Všeradice B - Osov        
 
  4.   Ne 15.09. 14:00       Všeradice B - Komárov B        
 
  5.   Ne 22.09. 16:30       Kublov - Všeradice B        
 
  7.   Ne 06.10. 16:00       Osek B - Všeradice B        
 
  8.   Ne 13.10. 14:00       Všeradice B - Tlustice B        
 
  9.   Ne 20.10. 15:30       Drozdov B - Všeradice B        
 
  10.   Ne 27.10. 14:00       Všeradice B - Praskolesy B        
 
  11.   Ne 03.11. 14:00       D. Újezd B - Všeradice B        
 
  12.   Ne 10.11. 14:00       Rpety B - Všeradice B        
 
  13.   Ne 30.03. 14:00       Všeradice B - Vižina        
 
  14.   So 05.04. 13:30       Osov - Všeradice B        
 
  15.   Ne 13.04. 16:30       Komárov B - Všeradice B        
 
  16.   Ne 20.04. 14:00       Všeradice B - Kublov        
 
  18.   Ne 04.05. 14:00       Všeradice B - Osek B        
 
  19.   Ne 11.05. 17:00       Tlustice B - Všeradice B        
 
  20.   Ne 18.05. 14:00       Všeradice B - Drozdov B        
 
  21.   Ne 25.05. 17:00       Praskolesy B - Všeradice B        
 
  22.   Ne 01.06. 14:00       Všeradice B - D. Újezd B        
 
 

 



IV. třída - skupina A - Beroun (2012/2013)



 

 
  1.   So 08.09. 14:00       Všeradice B - Chodouň        
 
  2.   So 15.09. 16:30       Mořina - Všeradice B        
 
  3.   So 22.09. 14:00       Všeradice B - Chyňava        
 
  4.   So 29.09. 16:30       Liteň - Všeradice B        
 
  5.   So 06.10. 14:00       Všeradice B - Stašov B        
 
  6.   So 13.10. 14:00       Všeradice B - Osov        
 
  7.   So 20.10. 15:30       Hýskov B - Všeradice B        
 
  8.   So 27.10. 14:00       Všeradice B - Zdejcina        
 
  9.   So 03.11. 14:00       Chrustenice - Všeradice B        
 
  10.   Ne 07.04. 16:30       Zdejcina - Všeradice B      
 
  11.   Ne 14.04. 14:00       Všeradice B - Chrustenice      
 
  12.   Ne 21.04. 10:15       Chodouň - Všeradice B      
 
  13.   Ne 28.04. 14:00       Všeradice B - Mořina      
 
  14.   Ne 05.05. 17:00       Chyňava - Všeradice B      
 
  15.   Ne 12.05. 14:00       Všeradice B - Liteň      
 
  16.   Ne 19.05. 10:15       TJ Stašov B - Všeradice B      
 
  17.   So 25.05. 14:00       Osov - Všeradice B      
 
  18.   So 08.06. 13:00   náhradní   Všeradice B - Hýskov B      
 

 


Stránky byly vytvořeny pomocí: http://websnadno.cz
Seo servis
aktualizováno: 26.07.2021 12:58:26