Pohár České pošty (2012/2013) - okres Beroun

Tetín 0:0 TJ Durisol Všeradice (3:5 na pen.)

místo konání:     Beroun - UMT  Na Máchovně

datum konání    5.červen 2013

čas konání:            19:00

V repríze finále okresního kola Poháru České pošty, které jsme vloni prohráli 3:1 se Stašovem, jsme v základní hrací době remizovali s Tetínem 0:0. Zápas asi divákům příliš krásy nenabídl, z našeho pohledu byl ten zápas takový unavený, možná se podepsala únava z posledního období, kdy jsme hráli sobota - středa - sobota... Druhou půli jsme se ale zvedli a soupeře jsme dokázali trochu zatlačit. Na obou stranách bylo po několika šancích, za zmínku stojí určitě skvělý zákrok našeho golmana Milana Nájemníka proti skoro dokonale zahranému přímáku, na naší straně měl největší šanci Pavel Jakoubek, ale vybíhající brankář ho vychytal. Šlo se tedy na penalty... A tam jsme byli stoprocentní, postupně se trefili Rosťa Mackovič, Kuba Suchý, Martin Silbernágl, Honza Suchý a Láďa Linhart, soupeř selhal ve 4. sérii, na penalty jsme tedy vyhráli 5:3. Cesta do finále byla dlouhá, nejdříve jsme vyhráli 0:4 v Libomyšli, pak doma 3:0 s Chlumcem (i přes absenci poloviny základní sestavy, ale blýskli se i dorostenci), 4:2 s Praskolesy    a 2:0 s Komárovem, vyřadili jsme tedy 3 soupeře z okresního přeboru. Nebylo to snadné, ale pohár je náš a letos to snad není poslední úspěch.

Horní řada - zleva:  Kulhavý MartinŠebek Stanislav /ml./, Linhart Vladimír, Jakoubek Petr, Jakoubek Pavel (C),

Kordík Aleš, Suchý Jakub, Artl Jan, Šebek Stanislav /st./ - (Coach)

Dolní řada - zleva:  Lojín Václav /st./, Fousek Jakub, Augusta Miroslav, Silbernágl Martin, Suchý Jan,

1. kolo

Libomyšl 0:4 Všeradice (18. nebo 19. srpen 2012)

čas konání:            17:30

Finále poháru nám bohužel nevyšlo, podlehli jsme Stašovu 3:1 a v okresním kole jsme se tak umístili na druhém místě.

V prvních 10 minutách měli jasnou převahu na hřišti fotbalisté Stašova. Drželi míč na kopačkách a my jsme se stěží dostávali za půlící čáru.

V první polovině zápasu jsme si vytvořili jen několik málo šancí, do kterých se dostali Láďa Linhart a Standa Šebek. Tyto šance bohužel zůstaly neproměněné a byli jsme za to ve 30. minutě patřičně potrestáni. V důsledku nedorozumění v obranné linii jsme ztratili kontrolu nad míčem. Hrubou chybou a ztrátou před vlastním pokutovým územím jsme inkasovali gól na 1:0. Procházka vystihl směr přihrávky, využil situace, obešel kličkou brankáře a dal gól do prázdné brány.

Zbytek první půle byl v režii fotbalistů Stašova a skóre se do konce první poloviny neměnilo. Po 2 minutách 2. půle Stašov zvýšil na 2:0. V 55. minutě Láďa Linhart nevyužil gólové situace. Místo střely na bránu z ostrého úhlu volil přihrávku před bránu, ze které se opět nic nevyklubalo.

V 60. minutě si Stašov pojistil své vedení. Když Carvan zvýšil na 3:0, zdálo se, že je vše rozhodnuto. Jenomže nebylo. Fotbalisté Stašova, jakoby přestali být aktivní       a zápas byl až do konce v naší režii. Dokázali jsme si vytvořit asi 5 gólových šancí. Bohužel jsme nedokázali žádnou proměnit. Trápení skončilo až ke konci zápasu, kdy Standa Šebek neproměnil tutovku a střelou z dálky se mohl radovat Martin Kulhavý.

V poslední minutě byl tak stav 3:1 pro Stašov a už bylo pozdě dohánět ztracené manko.

Sestavy obou týmů:

Všeradice: Nájemník Milan - Staněk Petr (83. Artl Jan), Kulhavý Martin, Eliášek František, Jakoubek Pavel - Šebek Stanislav /ml./, Fousek Jakub (67. Netík Michal), Silbernágl Martin - Suchý Jan - Linhart Vladimír.

Stašov: Sojka – Lebduška, Šabat, Carvan, Rohlena, Procházka (56. Filip, 81. Huml), Hubáček, Andrlík, Vávra (56. Vágner), Roztočil, Bartoš.

Branky: 30. Procházka, 47. Hubáček, 60. Carvan – 90. Kulhavý.

Rozhodčí: Egrt – Kareš, Teplý.